Структура компанії

Короткий опис структури

Ремонтно-будівельна компанія «Будівельник» була заснована в Харкові в 1994 році. У перші роки головним напрямком діяльності були ремонтні та оздоблювальні роботи. З розвитком компанїі, в основному профілі її діяльності стався ряд логічних і очікуваних змін. «Будівельник» перейшов до роботи з масштабними об'єктами, Замовниками яких виступають провідні компанії України і харківського регіону.

Завдяки значному портфелю завершених об'єктів, фахівці і колеги відносять «Будівельник» до однієї з найбільш досвідчених генпідрядних організацій Харкова і області. При цьому компанія продовжує динамічно розвиватися, ставлячи собі все нові і нові цілі: розширити спектр надаваних генпідрядних послуг, збільшити обсяг виконуваних робіт, вийти на національний рівень, зміцнивши позиції в тих регіонах країни, де «Будівельник» вже веде свою діяльність. На сьогоднішній день компанія впровадила і успішно реалізовує нові інвестиційні проекти.

Опис відділів компанії

Проектно-конструкторський відділ
1. Проектно-конструкторський відділ

Розробка проекту, згідно з Вашими побажаннями, з урахуванням технічних нюансів при подальшій реалізації - основа, на якій має базуватися весь подальший цикл робіт. Проектно-конструкторський відділ команди "Будівельника" допоможе Вам втілити в життя найсміливіші рішення.

Відділ техніки безпеки та охорони праці
2. Відділ техніки безпеки та охорони праці

Безпека при виконанні робіт будь-якого виду та рівня складності - наш головний пріоритет. Команда відділу техніки безпеки та охорони праці здійснює контроль на всіх поточних об'єктах для забезпечення відповідності процесу будівництва усім актуальним законодавчим нормам.

Відділ реконструкції та ремонту
3. Відділ реконструкції та ремонту

Роботи по проведенню ремонту та реконструкції приміщень покладено в основу становлення компанії "Будівельник". Більше 25 років досвіду за даним напрямком, а також солідний список з уже завершених об'єктів служить гарантом успіху в результаті виконання Вашого проекту.

Відділ влаштування паль та фундаменту
4. Відділ влаштування паль та фундаменту

Основа діяльності даного відділу - виконання повного спектру робіт нульового циклу на етапі підготовки до початку процесу будівництва. Особлива увага, що приділяється нашою командою освоєнню новітніх технологій в даній ніші, наприклад, вдавлення паль, дозволяє успішно виконувати будівельні проекти різного рівня складності як "з нуля", так і проводити реконструкторські роботи.

Фінансовий відділ
5. Фінансовий відділ

Відділ фінансів - один з найважливіших допоміжних підрозділів компанії. Саме дана служба виконує цілий ряд функцій, без яких здійснення процесу будівництва було б неможливим: від складання документації з матеріального обгрунтування Вашого проекту до формування повного комплекту зовнішньої і внутрішньої звітнос

Кошторисний відділ
6. Кошторисний відділ

Один з перших пунктів, який повинен бути узгоджений перед початком будівництва, є кошторис. Команда співробітників нашого кошторисного відділу допоможе Вам як на етапі оцінки вартості і витрат часу на проведення монтажно-будівельних робіт, так і при підготовці всіх необхідних комплектів кошторисної документації за проектом.

Загальний відділ
7. Загальний відділ

Основне призначення даного відділу полягає в реалізації допоміжних функцій, необхідних для роботи всіх структурних підрозділів компанії "Будівельник". Служби охорони, постачання, транспорту і адміністрування допомагають злагоджено і вчасно здійснювати всі будівельні та підготовчі процеси.

Відділ перспективного розвитку
8. Відділ перспективного розвитку

Освоєння нових технологій, поряд з удосконаленням вже застосовуваних методик будівництва, є основним підходом нашої компанії до процесу роботи. Відділ перспективного розвитку компанії ретельно розглядає всі новітні тенденції в галузі для подальшого підвищення швидкості та ефективності виконуваних робіт.

Відділ капітального будівництва
9. Відділ капітального будівництва

Можливість реалізації не тільки типових проектів, а й здійснення будівництва капітальних об'єктів - одна з особливостей компанії "Будівельник". У послужному списку команди відділу капітального будівництва більше десятка успішно завершених проектів: як комерційних будівель, так і житлових будинків.