Про компанію

Історія компанії

Ремонтно-будівельна компанія «Будівельник» була заснована в Харкові в 1994 році. У перші роки головним напрямком діяльності були ремонтні та оздоблювальні роботи. З розвитком компанїі, в основному профілі її діяльності стався ряд логічних і очікуваних змін. «Будівельник» перейшов до роботи з масштабними об'єктами, Замовниками яких виступають провідні компанії України і харківського регіону.

Завдяки значному портфелю завершених об'єктів, фахівці і колеги відносять «Будівельник» до однієї з найбільш досвідчених генпідрядних організацій Харкова і області. При цьому компанія продовжує динамічно розвиватися, ставлячи собі все нові і нові цілі: розширити спектр надаваних генпідрядних послуг, збільшити обсяг виконуваних робіт, вийти на національний рівень, зміцнивши позиції в тих регіонах країни, де «Будівельник» вже веде свою діяльність. На сьогоднішній день компанія впровадила і успішно реалізовує нові інвестиційні проекти.

Головні цілі

1994

Компанію ”Будівельник”, було засновано в 1994 році в місті Харкові. Основним напрямком діяльності компанії на той момент були ремонтно-будівельні роботи

2000

В компаніі створено відділ реконструкції.

2005

У структурі «Будівельника» організований ще один відділ: відділ пристрою нульового циклу.

2005

Компанія купує дві папьові установки для влаштування пальових полів за найсучаснішою і високошвидкісною технологією вдавлення паль.

2006

Починає роботу відділ капітального будівництва як структурна одиниця «Будівельника». З цього часу компанія виступає в ролі генерального підрядника.

2006

Придбано власне офісне приміщення.

2007

Завершено формування виробничої бази площею 1 Га (пров. Садовський. 2).

2008

Для розширення соцпакета своїх співробітників, компанія бере пайову участь у будівництві бази відпочинку «Елат» (Печенізький р-н., с. Мартове).