Реконструкція та ремонт

Опис

Ремонтно-будівельний відділ компанії спеціалізується на створенні інтер'єру квартир, офісів, приміщень кафе, ресторанів. Професійна команда «Будівельника» працює з душею і любов'ю як при створенні житлового простору будинку, так і внутрішнього оздоблення комерційних об'єктів.

Озираючись назад, можна виділити певні сегменти, в яких ми найбільш успішні. Безумовно, для нас залишається важливим задоволення потреби Замовників, які довіряють нам реалізацію ідей затишного і стильного домашнього вогнища. «Будівельник», як і раніше, ревниво ставиться до якості послуг, які надає харків'янам, які вирішили влаштувати ремонт в квартирі, будинку, заміському котеджі. Разом з тим, ми досить сильно зміцнили позиції в здійсненні проектів юридичних осіб.

 

Види робіт, що виконуються ремонтно-будівельним відділом:

  • Реконструкція житлових, цивільних, промислових будівель і споруд включаючи роботи будь-якої складності з підсилення фундаментів (в т.ч. і методом вдавлення паль);

  • Підсилення стін, прорізів, з/б конструкцій;

  • Влаштування металевих перемичок;

  • Влаштування з/б перекриттів за металевими балками;

  • Цегляна кладка будь-якоі конфігураціі і складності;

  • Влаштування кроквяних систем з дерева і металевих конструкцій;

  • Влаштування покрівель з різних матеріалів;

  • Будівництво котеджів будь-якого типу складності, починаючи з нульового циклу «під ключ» (включаючи зовнішні мережі, внутрішню інженерію. обробку);

  • Ремонт офісних приміщень І квартир «під ключ»;

  • Проведення реставраційних, фасадних робіт.

Об'єкти будівництва
Реалізовані проекти

ТОВ "Будівельник" здійснює діяльність у чотирьох напрямах, кожен з яких представлено у структурі компанії окремим департаментом.

Реконструкція ресторанів швидкого приготування МакДональдз м. Київ, Дніпро, Миколаїв, Суми, Запоріжжя, Харків

Площа ресторану з 280 кв.м до 469.5 кв.м. Роботи було виконано протягом 60 днів, якісно і з використанням виключно екологічно чистих матеріалів.

Реконструкція та оздоблення аудиторій Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця м. Харків, пр. Науки, 9

Загальна площа становить 5000 кв.м. Завдяки новим сучасним технологіям термін введення в експлуатацію скорочено на 5.5 місяців.

Реконструкція та оздоблення нежитлової будівлі під банк ПУМБ г. Харьков, пр. Московский, 36

У будівлі виконані наступні роботи: оздоблювальні, електромонтажні, сантехнічні, фасадні, а також благоустрій. У 2011р. будівлю було представлено на «Українському конкурсі на кращу офісну будівлі» й отримано 3 місце.

Реконструкція та оздоблення Бібліотечної корпусу з блоком навчальних аудиторій Національного юридичного університету ім. Я Мудрого г. Харьков, ул. Пушкинская, 84

З нуля був побудований і введений в експлуатацію 11-ти поверховий бібліотечний корпус з блоком навчальних аудиторій загальною площею понад 18 тис. кв.м. Роботи виконувалися за новими технологіями і були завершені на 9 місяців раніше терміну.

Реконструкція будівлі під Центр адміністративних послуг м. Кременчуг, вул. Гагаріна, 14

Площа реконструкції та будівництва - 2112,8 кв.м (три поверхи). Також зведено одноповерхову прибудову площею 2596,7 кв.м. Роботи виконувалися за новими технологіями з використанням високоякісних матеріалів.